Dnes je pondělí­ 22.7.2024, svátek má Magdaléna
Informace | 07.12.2008

Informace na naší prezentaci jsou kompletní, najdete zde informace o naší činnosti v oblasti prodeje ready-made společností (společnosti s ... více

O nás

Společnost Právnické osoby s.r.o. vznikla v lednu roku 2008. Podnětem pro založení naší společnosti byla vlastní nepříjemná zkušenost s časově náročnou administrativou při založení společnosti s ručením omezeným. Společnost se nejprve zabývala pouze prodejem a zakládáním s.r.o. a od října roku 2008 také zakládáním a prodejem akciových společností. V časovém horizontu tří měsíců se chceme zabývat i Evropskými společnostmi.

Za necelý rok své existence si společnost vybudovala velmi dobrou pozici na trhu. Stalo se tak především díky kvalitním službám a dobrým finančním podmínkám pro naše klienty. Cílem naší společnosti je poskytování profesionálních služeb při prodeji a zakládání společností a to při zachování příznivých cen pro koncové klienty. Veškeré naše služby jsou vykonávány odborně za asistence advokátů a notářů. Staňte se i Vy naším dalším spokojeným klientem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Bc. Monika Tomášová – jednatel společnosti

Právnické osoby s.r.o. | IČ: 28267869 | DIČ: CZ28267869 | Adresa: Třebíč, Jungmannova 1
Telefonní spojení: +420 720 666 667 | Emailová adresa: spolecnosti@email.cz

Právnické osoby s.r.o. neposkytují žádné právní rady, nepřijímáme žádnou právní zodpovědnost za informace na těchto webových stránkách uvedené. Neposkytujeme právní rady, v případě potřeby se obracíme na osoby oprávněné tyto služby nabízet.
Zde najdete seznam ready made společností k odběru. Zde najdete ceník za námi poskytované služby.
Společnost kterou od nás koupíte byla zapsána do obchodního rejstříku, má splacený základní kapitál, nevykonávala žádnou obchodní činnost, je zcela bez závazků a pohledávek a k okamžitému podnikání.
OK
Chcete získávat pravidelné informace o novinkách, akcích, nových společnostech, změnách legislativy atp. přímo na Váš email? Zaregistrujte se pomocí tohoto formuláře.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.