Dnes je pátek 21.6.2024, svátek má Alois
Informace | 07.12.2008

Informace na naší prezentaci jsou kompletní, najdete zde informace o naší činnosti v oblasti prodeje ready-made společností (společnosti s ... více

Informace (07.12.2008)

Informace na naší prezentaci jsou kompletní, najdete zde informace o naší činnosti v oblasti prodeje ready-made společností (společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti). Děkujeme za Váš zájem o naše služby.

 
Nová prezentace (15.07.2008)

Spustili jsme novou prezentaci naší společnosti. Najdete zde aktuální nabídku ready-made společností ihned k odběru, informace o založení a prodeji společnosti a další užitečné informace.

 
Právnické osoby s.r.o. | IČ: 28267869 | DIČ: CZ28267869 | Adresa: Třebíč, Jungmannova 1
Telefonní spojení: +420 720 666 667 | Emailová adresa: spolecnosti@email.cz

Právnické osoby s.r.o. neposkytují žádné právní rady, nepřijímáme žádnou právní zodpovědnost za informace na těchto webových stránkách uvedené. Neposkytujeme právní rady, v případě potřeby se obracíme na osoby oprávněné tyto služby nabízet.
Zde najdete seznam ready made společností k odběru. Zde najdete ceník za námi poskytované služby.
Společnost kterou od nás koupíte byla zapsána do obchodního rejstříku, má splacený základní kapitál, nevykonávala žádnou obchodní činnost, je zcela bez závazků a pohledávek a k okamžitému podnikání.
OK
Chcete získávat pravidelné informace o novinkách, akcích, nových společnostech, změnách legislativy atp. přímo na Váš email? Zaregistrujte se pomocí tohoto formuláře.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.